Wyciąg Narciarski

Szczawnica "Palenica" 200 m od hotelu
Kolej linowa czteroosobowa. Stoki o różnym stopniu trudności od polanek dla początkujących na stokach Szafranówki wraz z trzema wyciągami orczykowymi, poprzez rynnę snowboardową, aż po trasę dla zaawansowanych "Palenica I" o długości 1000 m oraz trasę rodzinną o długości 1800 m "Palenica II". Wszystkie trasy są sztucznie zaśnieżane i oświetlone. W pobliżu są obiekty gastronomiczne, wypożyczalnie sprzętu sportowego i szkoły narciarskie.

Jaworki „Homole” 6 km od hotelu   
Kolej linowa dwuosobowa. Trasa główna obok kolejki o długości ok. 700 m jest sztucznie zaśnieżana i oświetlona. Dodatkowo znajdują się tam trzy wyciagi orczykowe -talerzykowe i 7 tras narciarskich o różnym stopniu trudności dla dzieci i dorosłych najdłuższa ma ponad 900 m a najkrótsza ok. 500 m. W pobliżu są obiekty gastronomiczne, wypożyczalnie sprzętu sportowego i szkoły narciarskie.
więcej na www.arenanarciarska.pl

Krościenko „Stajkowa” 6 km od hotelu
Wyciąg narciarski orczykowy - talerzykowy. Dwie trasy narciarskie sztucznie zaśnieżane i oświetlone o długości 500 m i 250 m dla początkujących i zaawansowanych. Trasy są jest również nagłośnienie stoku.

Kluszkowce -”Wdżar” 20 km od hotelu   
Wszystkie trasy są sztucznie zaśnieżane i oświetlone, co pozwala na bezpieczne korzystanie z tras zjazdowych, nawet do późnych godzin nocnych.

Trasy narciarskie mają zróżnicowaną skalę trudności zadowolą zarówno początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Długości tras od 100 m do 1200 m. Dodatkowo są także trasy biegowe wokół góry Wdżar. Trasy obsługują wyciągi orczykowe i kolej linowa dwuosobowa. .
Średnie nachylenie stoku wynosi 23%. Trasy zjazdowe posiadają nagłośnienie, przez co jazda staje się przyjemniejsza
W pobliżu zaplecze gastronomiczne, wypożyczalnie sprzętu sportowego i szkoły narciarskie.

Niedzica „Polana Sosny” 25 km od hotelu
Trzy wyciągi narciarskie i pięć tras zjazdowych o różnym stopniu trudności i jedna trasa snowboardowa sztucznie zaśnieżane i oświetlone. W pobliżu dostępne są obiekty gastronomiczne, szkoły narciarskie i wypożyczalnie sprzętu sportowego.

Podaruj wyjątkowy
pobyt w hotelu
czytaj więcej