HOTEL

Szanowni Państwo!

Witamy w Hotelu Solar SPA w Szczawnicy.

 
Hotel Solar w Szczawnicy jest nowoczesnym, komfortowym obiektem, oferującym swoim gościom czterogwiazdkowe standardy. Dysponujemy pokojami, które dzięki wyposażeniu i estetycznemu wystrojowi pozwolą na wspaniały relaks.  Posiadamy miejsca noclegowe w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, pokojach typu studio oraz klimatyzowanych pokojach lux i apartamentach.
Zapewniamy nie tylko możliwość wspaniałego odprężenia w rodzinnym gronie, skorzystania z atrakcji hotelowych typu basen , jacuzzi, sauna, zabiegi kosmetyczne ale również  profesjonalne leczenie z zakresu schorzeń narządu ruchu, kręgosłupa oraz bólu głowy .
 
Hotel Solar położony jest w samym sercu Szczawnicy-Zdroju pośród zieleni parku uzdrowiskowego. Sprzyja to zarówno aktywnemu, jak i spokojnemu wypoczynkowi. Ukoronowaniem wspaniałego czasu spędzonego w Hotelu mogą być spacery w Pieniny oraz zwiedzanie atrakcyjnych miejsc położonych niedaleko Szczawnicy.
Niewielka odległość -200 m,  jaka dzieli nasz hotel od centrum Szczawnicy i wyciągu krzesełkowego na Palenicę (4700m tras narciarskich), oraz Czorsztyn SKI /20 km/ zapewnia wiele atrakcji zarówno latem jak i zimą.
W kompleksie hotelowym znajduje się park wodny z licznymi atrakcjami.

MEDICAL SPA z gabinetem medycyny estetycznej oraz centrum rehabilitacji zapewni Państwu całodobową opiekę medyczną oraz konsultacje lekarzy specjalistów z zakresu balneologii i medycyny fizykalnej, pediatrii oraz medycyny estetycznej. Oferujemy szeroką gamę usług dla wszystkich chcących poprawić stan zdrowia, wygląd oraz komfort psychiczny.
 
W  hotelowej restauracji poznacie Państwo smak doskonałych potraw z kuchni regionalnej oraz międzynarodowej a  przyjemny klimat kawiarni z drink-barem umili Państwu pobyt w naszym hotelu.
 
Dla małych gości korzystających z wypoczynku z rodzicami, proponujemy oprócz spacerów i wypoczynku, kąpiele w basenie oraz korzystanie z pokoju zabaw. Dzieci pod czujnym okiem hotelowego animatora będą mogły aktywnie spędzić czas poświęcony zabawom i konkursom przygotowywanym na każdy dzień pobytu. Dla małych gości organizujemy również dni tematyczne, podczas których będą mogły zapoznać się z kulturą i tradycjami panującymi w okolicy jak również z pięknym krajobrazem i rozrywkami w zależności od pory roku. Rodzice w tym czasie mogą zrelaksować się w hotelowym spa, parku wodnym, bądź odpocząć przy kawie w hotelowej restauracji.
 
Hotel Solar Spa został Laureatem Konkursu „Hotel Roku 2011”. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej wraz z partnerem akcji Gazetą Finansową, co roku wybierają obiekty hotelarskie, które wyróżniają się  wysoką jakością  świadczonych usług, wykwalifikowanym personelem oraz kompleksowym wyposażeniem obiektu. W tym roku Hotel Solar został zakwalifikowany do najlepszych hoteli w Polsce wraz z 12 najlepszymi obiektami w kraju. Został wyróżniony za kompleksową i wysoką jakość usług, miłą obsługę i komfortowy wystrój.
Podaruj wyjątkowy
pobyt w hotelu
czytaj więcej